מציעים עזרה בפסיכומטרי: תוכניות לימוד אישיות

מה הם הכלים החשובים להצלחה במבחן פסיכומטרי? האם תלמידים מוכנים טוב יותר כשהם מקבלים לימודים אישיים? במהלך דרכם בחקר לימודים, תלמידים נתקלים במספר מערכות לימוד שונות, אך כמה מצליחים לתת להם יחס אישי ועזרה מותאמת אישית שיכולה לשפר את ביצועיהם במבחן הפסיכומטרי?

זיקת הפסיכומטרי ללקויי למידה

קורס הכנה לפסיכומטרי מתאימה לתלמידים עם לקויות למידה שונות. במהלך הקורס נלמדים כישורים מתמטיים ולוגיים, התמודדות עם חרדת בחינות ועוד. מקרן EZ WAY מתמקדת בקורסים עם מדריכים מיומנים בלקויי למידה והפרעות קשב וריכוז.

קורס הכנה לפסיכומטרי פירוט
תוכן הקורס
  • לימוד כישורים מתמטיים ולוגיים
  • התמודדות עם חרדת בחינות
  • הכנת עצמאות ומוזמנות לפסיכומטרי
הופעות ותנאים נוספים
  • חוויות לדוגמה מקוראים ואנשים מהעסקים
  • הדרכה מלאה
  • סדנאות ופעילויות נוספות

בקורס הכנה לפסיכומטרי, התלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז יוכלו להתפתח בסביבה תומכת ונעימה. המדריכים המיומנים של EZ WAY מתמקדים בהבנת קושי הלמידה הפרטי של כל תלמיד ובעידודו להשיג את הפוטנציאל המלא שלו. בנוסף ללימוד כישורים מקצועיים, הקורס מציע התמודדות עם חרדה ועזרה בהפרעות קשב וריכוז, כך שהתלמידים יכולים להתחייב ולהתמודד ביעילות עם בחינות הפסיכומטרי.

התהליך הלימודי ותרגול לפסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי מציע מגוון מפגשים לימודיים ותרגול שוטף שמביאים לקבלת הכשרה ייעודית לגיבוש אסטרטגיות למידה ולהתמודדות עם חרדת בחינות. במהלך הקורס מתקיימים גם מבחנים בניין ומבחן ביניים, שהם חלק בלתי נפרד מתהליך ההכנה הלימודי. בנוסף, בשלב המרתון של הקורס, התלמידים נתקלים בסימולציות מלאות של מבחנים פסיכומטרים ותרגולי מסכמים.

שלב התהליך הלימודי והתרגול משמש להתעסקות עמוקה ומרוכזת בחומר הלימוד ובמיומנויות הנדרשות כדי להצליח במבחן הפסיכומטרי. בידוד ורכישת ניסיון מרובה בשלב זה, התלמידים מתחילים להבין את החומר בצורה עמידה ותהודה, ותחושת הביטחון שנכתבה בתודעתם בטווח החמישים או המאה השעות לימוד הראשון חשובה ונתפסת כהכרחית למבחן הפסיכומטרי.

“תהליך הלימוד החשוב ביותר הוא האמינות והתוך-גבורה האישית שעליו יפתח התלמיד. כולנו מבינים שהמבחן עצמו הוא מאוד חשוב, אבל חשוב יותר מזה להכין תלמידים שיהיו בנוח עם הבחינה וידעו להתמודד עם האתגרים הנדרשים מהם.”

טלי כהן, מדריכת קורס הכנה לפסיכומטרי
תרגול לפסיכומטרי התועלת
הכנה לבחינות פסיכומטריות תיאורטיות ומעשיות קישור יציב בין החומר הלימודי והבחינה הרגילה
תרגול סימולציות מבחן התרגול מביא להכרות ולבניית שיטות עבודה באופן קונקרטי
גיבוש אסטרטגיות למידה יכולת לתכנן, לארגן ולבצע שלבים מתמודדים בחרבות הבחינה
התנהלות לוגית ותכנון זמן ניתוח וניהול של שאלות רבות בזמן קצר

סימולציות מבחן

מסקנה

עזרה בפסיכומטרי מקנה לתלמידים את הכלים והביטחון האישי הנדרשים להצלחה במבחן. קורסי הכנה מאפשרים התאמה ייחודית ולימוד אישי, תוך התמודדות עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. הקורס מכין את התלמידים באופן מקצועי ומספק להם את הידע והיכולות הדרושות להצלחה במבחן הפסיכומטרי.

קישורים למקורות

Scroll to Top