מדריך: איך לכתוב בקשה לפטור באנגלית

מבקשים להשיג פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה יכולים להכין מסמך בקשה באנגלית. המסמך ישמש ככלי ראשון לתהליך הבקשה ויהווה את נקודת המוצא למחקר בהמשך.

איך מכינים מסמך בקשה לפטור? ישנן נהלים ותקנות שונות לכתיבת מסמך בקשה באנגלית. האם יש צורת מבוא מומלצת לכתיבה בבקשות? האם יש דברים שצריך לכלול במסמך? יש להציע אירועים ועצות במסמך?

הכוונה היא לציין סיבות והנחה שישמעו את החיוב למסמך. מה הנושאים שנעבוד עליהם במסמך? אילו פרטים חשובים מציינים ונדרשים במסמך? האם תבנית כתיבה מסוימת יכולה לסייע בכתיבת המסמך?

אלו הם חלק מהשאלות שעשויות לעורר סקרנות ולקשר את הקוראים לקריאת המאמר הזה ולמצוא את התשובות לכל השאלות במהלך הקריאה.

איך משיגים את הפטור באנגלית?

כדי להשיג פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה, יש לעבור מבחן אמיר”ם או מבחן אמיר. הציון הנדרש לפטור במבחן הוא 134 ומעלה. יש תנאים נוספים בכל מוסד השונה המחייבים ציון מינימום עבור קבלה לפקולטות השונות.

נוסף ישנן גם דרכים נוספות להשיג פטור מאנגלית באמצעות הבחנה הפסיכומטרית. כדי לעבור את הבחינה הפסיכומטרית ולהשיג פטור מלימודי אנגלית יש להשיג ציון של 134 נקודות ומעלה מתוך 150 נקודות אפשריות. השלמת קורסים באנגלית באוניברסיטה אינם נכללים בממוצע הציונים.

במבחן הפסיכומטרי מעבר לשאילה האם קיבלתם את הפטור המיוחל, הציון הגבוה והקרוב לפטור (134 ומעלה) בחלק האנגלית של הפסיכומטרי יכול לעזור לכם עם מדדים במוסדות הלימוד או תנאים נוספים.

השגת פטור באנגלית

לסיכום, כדי להשיג פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה, ניתן לעבור מבחן אמיר”ם או מבחן אמיר ולהשיג ציון המתאים עבור פטור. ישנן גם דרכים נוספות דרך הבחנה הפסיכומטרית להשיג פטור מאנגלית. כל הדרכים הללו מהוות אפשרות מקובלת על מנת להשיג פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה.

מסקנה

יש מספר דרכים להשיג פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה. הדרך הראשונה היא לכתוב מסמך בקשה באנגלית שיוגש להוועדות המערכת האקדמית במוסד ההשכלה. המסמך יכיל כל הפרטים הרלוונטיים והכרוכים בהשגת הפטור. יש להתמקד בתיאום הפרטים, ההצעת אירועים והתיאור הנכון של הסיבות לקבלת הפטור. יש לכתוב את המסמך בשפה נכונה בצורה מקובלת, ולוודא שהכתיב אינו טעות. אם המסמך רשום בצורה יסודית, קוראים יעמדו במְעמָדו ואנשי הסמכויות יוכלו לקבלו. על הקוראים להיות נינוחים גם בכתיבת המסמך, ולחשוב על הצד הפרקטי של המסמך במהלך הקמפוס האקדמי.

קישורים למקורות

Scroll to Top